• 23-06-2021
  • Den Haag

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima spreken online met Nederlandse en Duitse bedrijven, kennisinstellingen en koepelorganisaties. De gesprekken gaan over de Nederlands-Duitse economische betrekkingen, samenwerkingsverbanden en over de werkbezoeken die het Koninklijk Paar tussen 2013 en 2019 aan de Duitse deelstaten heeft gebracht.

Beeld: © RVD

Het Koninklijk Paar gaat online in gesprek met Duitse bedrijven, instellingen en koepelorganisaties.

Beeld: © RVD

Koning Wilem-Alexander en Koningin Máxima zijn online in gesprek over de Duits-Nederlandse economische betrekkingen.

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima brengen 5 tot en met 7 juli een staatsbezoek aan Duitsland.

Duitsland is Nederlands belangrijkste handelspartner. Tijdens de diverse deelstaatbezoeken werden handelsmissies georganiseerd waarbij Nederlandse en Duitse bedrijven, wetenschapsinstellingen en koepelorganisaties met elkaar in contact kwamen, zaken deden, samenwerkingsverbanden aangingen en kennis uitwisselden.

Beeld: © RVD

Het Koninklijk Paar is online in gesprek over de Duits-Nederlandse economische betrekkingen.

Het Koninklijk Paar blikt met achttien vertegenwoordigers van zowel Nederlandse als Duitse zijde terug op de Duitse werkbezoeken. De deelnemers spreken over wat er gebeurde na de werkbezoeken, over de actualiteit van de samenwerking met hun partners en over hun ambities voor de toekomst.

Beeld: © RVD

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima gaan in juli 2021 op staatsbezoek in Duitsland.