Let op!
- 25-01-2022
- Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Den Haag
Koningin Máxima heeft een gesprek met de minister voor Armoedebeleid, Participatie en Pensioenen, Carola Schouten over de aanpak van problematische schulden. De voorzitter van Stichting SchuldenlabNL, Gerrit Zalm, en de directeur, Sadik Harchaoui, is ook aanwezig. SchuldenlabNL werkt samen met publieke en private partijen aan onder meer de opschaling van effectieve schuldhulpmethoden voor kwetsbare groepen om hen schuldenzorgvrij te maken.
Beeld: © Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid / Martijn Beekman
Koningin Máxima in gesprek met minister Carola Schouten voor Armoedebeleid, Participatie en Pensioenen over de aanpak van problematische schulden.
Beeld: © Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid / Martijn Beekman
Minister Schouten noemde tijdens het gesprek dat Koningin Máxima erevoorzitter is geworden van SchuldenlabNL. Sinds de oprichting in 2018 zet Koningin Máxima zich samen met de stichting in om mensen schuldenzorgvrij te maken.
Beeld: © Ministerie van SZW / Martijn Beekman
De voorzitter van SchuldenlabNL presenteerde de resultaten van de afgelopen drie jaar.