• 03-11-2020
  • Den Haag

‘Later goed geregeld? Check het nu!’ is het thema van de 10e Pensioen3daagse van platform Wijzer in geldzaken. Van 3 tot en met 5 november worden in het hele land, met name online, activiteiten georganiseerd om werknemers, ZZP’ers en consumenten te informeren over het belang van pensioenopbouw en hoe hun pensioensituatie er voor staat.

Beeld: © Wijzer in geldzaken / Valerie Kuipers

Koningin Máxima spreekt online met medewerkers en pensioenuitvoerders van containeroverslagbedrijf Hutchison Ports ECT in Rotterdam over pensioenzaken.

Erevoorzitter van Wijzer in geldzaken, Koningin Máxima, brengt een virtueel werkbezoek aan containeroverslagbedrijf Hutchison Ports ECT Rotterdam. De Koningin spreekt met zowel oudere als jongere medewerkers van ECT over het belang van inzicht in hun pensioenopbouw en de gevolgen van grote veranderingen in de persoonlijke levenssfeer op het pensioen, bijvoorbeeld een echtscheiding of het overlijden van een partner.

Aansluitend spreekt Koningin Máxima online met vertegenwoordigers van de ECT pensioenuitvoerders over hoe zij de deelnemers informeren over de stand van zaken van hun pensioen en hoe zij hen voorbereiden op de financiële situatie na pensionering.